O společnosti

Jsme mladá a dynamická rodinná firma, která snoubí své dlouholeté zkušenosti v oblasti kavárenství s profesionálním a svěžím přístupem k zákazníkům.

Naše firemní filosofie stojí na třech pilířích, těmi jsou kvalita, inovace a přístup. Tyto tři charakteristiky zasahují do všech našich firemních odvětví. Snažíme se firmu rozvíjet a poskytovat zákazníkům jak novinky z kávového světa a trhu, tak především zdokonalit zákaznický servis. Vysoká kvalita, jak našich služeb, tak nabízených produktů je samozřejmostí ve všech oblastech našeho působení. V neposlední řadě nabízíme našim zákazníkům profesionální přístup a spolupráci, v níž jsme zainteresováni jakožto Vaši obchodní partneři.

Jako firma se zaměřujeme na několik základních segmentů podnikání, které spolu však velmi úzce souvisí. Jedná se o kavárnu your-coffee s prvotřídní Italskou kávou Filicori Zecchini a s tím spojenou nabídkou exklusivních čajů a čokolád téže značky. Dále provozování občerstvení a kávových automatů v nemocnici Ivančice a jako nejmladší odvětví je nová a moderně zařízená provozovna studené a cukrářské výroby. V těchto námi provozovaných odvětvích je pro nás naprostou prioritou spokojenost zákazníků a nabídka vysoce kvalitních produktů.


Zpět

prodej chlebíčků – delikatesy
Oslavanská 118
664 91 Ivančice

kavárna
Oslavanská 118
664 91 Ivančice

občerstvení v nemocnici
přízemí nemocnice
Široká 16
664 91 Ivančice

info@your-coffee.cz


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign