O společnosti

Jsme mladá a dynamická rodinná firma, která snoubí své dlouholeté zkušenosti v oblasti gastronomie a trhu kávy s profesionálním a svěžím přístupem k zákazníkům.

Naše firemní filosofie stojí na třech pilířích, těmi jsou kvalita, inovace a přístup. Tyto tři charakteristiky zasahují do všech našich firemních odvětví. Snažíme se firmu rozvíjet a poskytovat zákazníkům jak novinky z kávového světa a trhu, tak především zdokonalit zákaznický servis. Vysoká kvalita, jak našich služeb, tak nabízených produktů je samozřejmostí ve všech oblastech našeho působení. V neposlední řadě nabízíme našim zákazníkům profesionální přístup a spolupráci, v níž jsme zainteresováni jakožto Vaši obchodní partneři.

Jako firma se zaměřujeme na několik základních segmentů podnikání, které spolu však velmi úzce souvisí. Jedná se o velkoobchodní distribuci kávy Filicori Zecchini a s tím spojený prodej kávovarů a veškerý zákaznický servis pro gastronomické provozy a kanceláře. V tomto odvětví je pro nás naprostou prioritou spokojenost zákazníků, a tedy prodej vysoce kvalitní kávy a stoprocentní zákaznický servis spolu se školeními personálu a majitelů.

S oběma zmíněnými segmenty souvisí i portfolio našich služeb, které poskytujeme. Nabízíme od zápůjčky technologií (a to nejen kávovarů), přes baristické a školicí kurzy jak personálu, tak široké veřejnosti, po prostory pro Vaše akce v naší firemní kavárně.

Právě otevřením kavárny jsme se rozhodli dát distribuci kávy nový směr. Zde můžete ochutnat námi nabízenou kávu, a nejen ji, ale i celý sortiment čajů a čokolád. Základní myšlenkou naší kavárny je velký důraz na kvalitní domácí produkty, které si sami připravujeme. Mimo správně připravené kávy Vám proto v kavárně nabídneme i domácí dorty a různé zákusky, které sami, pouze ze základních kvalitních surovin, pečeme. Vaši kávu tak ozdobí naše domácí máslové sušenky a odpoledne Vám zpříjemní třeba pravý domácí cheesecake.


Zpět

your – coffee, s.r.o.
Široká 378/25
664 91 Ivančice

provozovna – kavárna
Oslavanská 118
664 91 Ivančice

info@your-coffee.cz


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign